Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu poprawy nawigacji na stronie, analizy użytkowania strony i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Blog

Tylko my ludzie mamy do dyspozycji słowa, wykorzystujmy je mądrze, dzielmy się nimi, twórzmy z nich dobro. Rozwijajmy siebie i otaczający nasz świat.

Moje artykuły

Nic w życiu się nie należy, ale mądrą pracą i rozwojem można osiągnąć wiele.

Rozwój duchowy
Zobacz post

System, w którym wzrastaliśmy i który nieustannie nas otacza, nauczył nas wiele, na pewno jak ciężko pracować, jednak nie nauczył nas jak o siebie dbać. 

Rozwój osobisty
Zobacz post

Przygotowując się do mojego wykładu na temat świadomej komunikacji, przedstawiłam mojemu synkowi elementy wpływające na efektywną komunikację. Reakcja mojego syna była następująca: „mama, tego powinni nauczyć się nauczyciele!”. W końcu przekazywanie wiedzy to nie tylko słowa, to też m.in. mowa ciała, gesty, cała komunikacja niewerbalna, a wraz z nią niekończący się ciąg płynących emocji, które intuicyjnie czytają dzieci. 

Rozwój duchowy
Zobacz post

Nie interesuje go płeć, wiek, zamożność, narodowość, kolor skóry, to czy dopiero rozpoczęłaś wymarzoną pracę, na którą długo się przygotowywałaś, to czy jesteś młodą matką, żadna nawet największa życiowa rola nie ma dla niego znaczenia.